Akční nabídky

Chladný Šedý vzorovaný oboustranný koberec Narma Vivva 160 x 100 cm na prodej BO02489060

Kč2 794,96

Kč1 799,41

  • Kód výrobku:BO02489060
  • Dostupnost:Na skladě

V zimě ochrání před prochladnutím, v létě ho zase využijete jako prvek, který pohltí hluk. Třeba dupajících dítek při hře na honěnou. Koberec je zkrátka neskutečně všestranným kouskem, který by neměl v žádné domácnosti.

Proč právě Narma?

Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule, kde už od roku 1992 vyrábí výjimečně stylové koberce. Koberce tak oblíbené, že se Narma řadí mezi špičky v oboru!
Při své tvorbě tu kombinují léty nasbírané zkušenosti s nikdy nekončícími inovacemi, a co se designu týče, vsází především na zajímavé vzory.

Tyhle koberce nejsou jen tak ledajaké! Jsou oboustranné a je jen na vás, který vzor si zamilujete a ozdobíte jím svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období? Jedna ze stran se vždy pyšní nadčasovými pruhy, ta druhá pak krásným, do detailu propracovaným vzorem. Obě strany barevně dokonale ladí.
Hlavním materiálem každého kousku je pak vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).
Rozměry 160 x 100 cm (délka x šířka)
Hmotnost 2.64 kg
Materiál 80 % buklé bavlna, 20 % polyester
Okraje koberce jsou tkané, jejich šířka je 70 mm
Poznámka koberec je oboustranný, z každé strany jinak zdobený
Upozornění koberec není možné prát
Zásilka obsahuje 1 balík
Výška vlasu 3 mm, rohy 10 mm
Péče koberec pravidelně vysávejte

Chladný Šedý vzorovaný oboustranný koberec Narma Vivva 160 x 100 cm na prodej BO02489060

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze